Ruční tisk

Hodiny jsou výjimečné nejen designem, ale i zpracováním. Každé potiskl mistr tiskař. Osobně. Nesou v sobě tedy kouzlo krásné ruční práce. Tištěny jsou sítotiskem, klasickým tiskem, který pro svoji dokonalou kryvost vždy byl a vždy bude oblíbeným tiskem umělců.

Cross hodiny

1 680 Kč

Novinka

Rozměr 40 cm
Materiál MDF deska
Kód 91419

Mohlo by se vám líbit

Nepotřebují zvláštní péči. Otírejte prachovkou. Chod zajišťuje 1,5V baterie velikosti AA. Ručně tištěno sítotiskem. Vyrobeno v ČR.

 

Zboží, označené Skladem expedujeme druhý pracovní den po obdržení objednávky / platby. Pokud je u zboží uveden dodací termín, bude vám e-mailem upřesněn po obdržení vaší objednávky. Zboží zasíláme prostřednictvím zasilatelské společnosti. Zásilky jsou doručovány následující pracovní den po expedici. Zásilky jsou doručovány v časech od 8:00 do 17:00 hodin. V den doručení zásilky obdržíte od dopravce informační SMS. Pokud vás dopravce nezastihne, budete kontaktováni ohledně času opakovaného doručení. 

Cena dopravy tapet a doplňků po celé ČR je 150 Kč
Vzorky tapet a dárkové šeky zasíláme poštou, poštovné je 60 Kč

 

 

 

Do 30 dní od nákupu můžete zboží vrátit a my vám vrátíme peníze. Podmínkou je doklad o nákupu a nerozbalené a neponičené zboží.

Výjimku tvoří zboží na objednávku, které se vyrábí až po zaplacení. Například Obrazové tapety. Toto zboží nelze vrátit ani vyměnit za jiné. Vyměnit či vrátit ho můžete pouze v případě vady či jeho doručení po termínu. Pokud se chcete ujistit v barevnosti a kvalitě doporučujeme zakoupit vzorek tapety. Vzorky tapet

 

Cz Sk En De