Kolekce Kiss for Kids

Kolekce nejen pro miminka, ale i pro kluky a holky předškolního i školního věku. Jednotlivé tapety přinášejí netradiční designy - ušlechtilé ilustrace mající za cíl vést děti k tvořivosti a nekomerční estetice. Kolekce okouzlí i srdce rodičů, kteří si cení originální kreativity.

Kolekce Ahoy

Kolekce na námořnické téma pro děti a tudiž hravé. V nabídce jsou tři vzory tapet, které můžete ladit i v jednom pokoji dohromady. Díky své jednoduchosti se hezky doplňují. Nemusíte se bát, že by toho snad bylo moc. Zde je prostor to i trošku přehnat. Je hezké, když se motiv objeví ještě někde jinde, proto jsme vytvořili lustříky a hodiny. Ahoy je jak pro holky tak pro kluky.

Divis vzorek tapety 1 m

220 Kč
Rozměr 0.53 x 1 m
Materiál vlies (non-woven)
Barevnost oranžovočervená
Kód V123301L

Mohlo by se vám líbit

  • Divis tapeta
  • Dřevěná lišta
  • Klip na plakát

Tapety nepotřebují zvláštní péči. V případě potřeby otřete vlhkým hadříkem.

Materiál
Tapety značky Lavmi jsou tištěny na vlies (non-woven), který představuje poslední generaci tapetových materiálů. Věrně podává tvůrčí záměr, je poddajný, ultra pevný a zároveň prodyšný. Neobsahuje PVC ani těžké kovy. Spolu s vodou ředitelnými a světlostálými barvami, které neobsahují chemická rozpouštědla, splňují tapety značky Lavmi nejnovější požadavky na kvalitu zdravého bydlení. Tištěno v Německu.

Důležité
Tapeta se snadno lepí i snadno odstraňuje. Lepidlo aplikujte na zeď, tapetové pruhy přikládejte na sraz (nepřekrývají se). Před tapetováním si nařežte jednotlivé pruhy tapet určené na danou zeď a zkontrolujte. Řiďte se návodem z druhé strany etikety. Nalepená tapeta nesmí schnout příliš rychle. Proto v místnosti příliš netopte a zabraňte průvanu. Tapetu je možné opatrně čistit vlhkou houbou namočenou ve vodě. Nepoužívejte chemická rozpouštědla. Jak tapetovat?

 

Zboží, označené Skladem expedujeme druhý pracovní den po obdržení objednávky / platby. Pokud je u zboží uveden dodací termín, bude vám e-mailem upřesněn po obdržení vaší objednávky. Zboží zasíláme prostřednictvím zasilatelské společnosti. Zásilky jsou doručovány následující pracovní den po expedici. Zásilky jsou doručovány v časech od 8:00 do 17:00 hodin. V den doručení zásilky obdržíte od dopravce informační SMS. Pokud vás dopravce nezastihne, budete kontaktováni ohledně času opakovaného doručení. 

Cena dopravy tapet a doplňků po celé ČR je 150 Kč
Vzorky tapet a dárkové šeky zasíláme poštou, poštovné je 60 Kč

 

 

 

Do 30 dní od nákupu můžete zboží vrátit a my vám vrátíme peníze. Podmínkou je doklad o nákupu a nerozbalené a neponičené zboží.

Výjimku tvoří zboží na objednávku, které se vyrábí až po zaplacení. Například Obrazové tapety. Toto zboží nelze vrátit ani vyměnit za jiné. Vyměnit či vrátit ho můžete pouze v případě vady či jeho doručení po termínu. Pokud se chcete ujistit v barevnosti a kvalitě doporučujeme zakoupit vzorek tapety. Vzorky tapet

 

Cz Sk En De