Nástěnné hodiny

Nástěnné hodiny s potiskem. Obrázek děti motivuje k učení čísel a času.

Kolekce Frida

Kolekce Frida je pro moderní holčičky, které samozřejmě chtějí být víly, ale znají míru růžové. Nenabízíme tapety, ale bordury, které mají jiné výhody. Borduru můžete nalepit kolem postýlky, za stůl či kolem celého pokoje. Vytvoříte tak zcela originální a útulné místo pro vaši malou vílu. V této sérii máte opravdu na vybranou: svítidla, hodiny, polštářky... Pokojík bude jako z cukru, ale rozhodně nebude sladký.

celá kolekce Frida

Frida Rosa hodiny

830 Kč 460 Kč
Průměr 29 cm
Materiál PVC
Kód 91012

Vyprodáno

Mohlo by se vám líbit

  • Frida Collette povlak na polštář

Nepotřebují zvláštní péči. Otírejte prachovkou. Chod zajišťuje 1,5V baterie velikosti AA. Vyrobeno v ČR.

 

 

Zboží, označené Skladem expedujeme druhý pracovní den po obdržení objednávky / platby. Pokud je u zboží uveden dodací termín, bude vám e-mailem upřesněn po obdržení vaší objednávky. Zboží zasíláme prostřednictvím zasilatelské společnosti. Zásilky jsou doručovány následující pracovní den po expedici. Zásilky jsou doručovány v časech od 8:00 do 17:00 hodin. V den doručení zásilky obdržíte od dopravce informační SMS. Pokud vás dopravce nezastihne, budete kontaktováni ohledně času opakovaného doručení. 

Cena dopravy tapet a doplňků po celé ČR je 150 Kč
Vzorky tapet a dárkové šeky zasíláme poštou, poštovné je 60 Kč

 

 

 

Do 30 dní od nákupu můžete zboží vrátit a my vám vrátíme peníze. Podmínkou je doklad o nákupu a nerozbalené a neponičené zboží.

Výjimku tvoří zboží na objednávku, které se vyrábí až po zaplacení. Například Obrazové tapety. Toto zboží nelze vrátit ani vyměnit za jiné. Vyměnit či vrátit ho můžete pouze v případě vady či jeho doručení po termínu. Pokud se chcete ujistit v barevnosti a kvalitě doporučujeme zakoupit vzorek tapety. Vzorky tapet

 

Cz Sk En De