Kolekce Field 

Tyto motivy jsou jiné, než jste v Lavmi zvyklí. Jsou kreslené rukou, nedokonalé.  A právě tím jsou tak přitažlivé. Působí velmi otevřeně, moderně, až lehce skandinávsky. Vyzní krásně ve světlých bílých prostorech, kde se můžou naplno projevit. Ať už zvolíte prostírání, polštář, tapetu, nebo všechno zkombinujete, bude vás pohled na to rašení těšit. A o to jde, mít život hezčí, ne?

Herbs napron

720 Kč 540 Kč
Rozměr 170 x 45 cm
Materiál 100% bavlna
Kód 92509

Vyprodáno

Mohlo by se vám líbit

  • Designová tapeta Herbs big
  • Herbs red polštář
  • Sticks red napron

Prát v pračce na 40°, nebělit. Nečistit chemicky. Žehlit na max. Vyrobeno v ČR. Jednotlivé kusy můžou mít nepatrnou barevnou odchylku, způsobenou technologií tisku.  

Zboží, označené Skladem expedujeme druhý pracovní den po obdržení objednávky / platby. Pokud je u zboží uveden dodací termín, bude vám e-mailem upřesněn po obdržení vaší objednávky. Zboží zasíláme prostřednictvím zasilatelské společnosti. Zásilky jsou doručovány následující pracovní den po expedici. Zásilky jsou doručovány v časech od 8:00 do 17:00 hodin. V den doručení zásilky obdržíte od dopravce informační SMS. Pokud vás dopravce nezastihne, budete kontaktováni ohledně času opakovaného doručení. 

Cena dopravy tapet a doplňků po celé ČR je 150 Kč
Vzorky tapet a dárkové šeky zasíláme poštou, poštovné je 60 Kč

 

 

 

Do 30 dní od nákupu můžete zboží vrátit a my vám vrátíme peníze. Podmínkou je doklad o nákupu a nerozbalené a neponičené zboží.

Výjimku tvoří zboží na objednávku, které se vyrábí až po zaplacení. Například Obrazové tapety. Toto zboží nelze vrátit ani vyměnit za jiné. Vyměnit či vrátit ho můžete pouze v případě vady či jeho doručení po termínu. Pokud se chcete ujistit v barevnosti a kvalitě doporučujeme zakoupit vzorek tapety. Vzorky tapet

 

Cz Sk En De