Styling

Kombinování, hraní, tvoření

Kombinování, hraní, tvoření

Jsem zastánkyní nenucené kombinatoriky, stylu, kdy věci spolu – jakoby ledabyle a zcela nenápadně – ladí. Harmonie vytvořená chaosem. Vlastně jsem přímo odpůrcem vyladěnosti a dokonalosti, kdy se nesmí hnout s mísou nebo polštářem, protože narušíte údajně dokonalou symbiózu předmětů.   

Byt má sloužit k bydlení, což zahrnuje i přirozený nepořádek. Neměli bychom se stát otroky krásných předmětů, protože to postrádá smysl.Vnímám to  i s oblékáním: Když vidím někoho, kdo věnoval svému outfitu moc času a myšlenek, ztrácí u mě body. Když se vytratí lehkost a zůstává přílišná snaha o dokonalost, není to ono.

Na druhé straně milujeme krásné věci, výhledy, šaty, kabáty, vzory, lampičky, polštáře... takže? Takže: Potřebujeme vytvořit dojem ledabylosti zcela plánovitě! V Lavmi pěstujeme trend kombinatoriky a zákazníkům rádi říkáme, že u nás se všechno hodí ke všemu. Ale něco se k sobě přece jen hodí o trochu víc. Barvy a vzory nabízí velké množství variací, a vy si můžete vytvořit vaši vlastní, originální kombinaci a ještě se u toho bavit. Nebojte se toho – výsledek bude vždycky na jedničku.

 

Pro inspiraci názorné příklady kombinací:

Něžné pastely. Růžová, světle modrá

 

Nebe plné hvězd a barva skořice

  

Zelená, růžová a žlutá, současný retro

 

Další pomůckou vám mohou být i „série“

Série jsou ideálním prostředkem, jak docílit toho, aby interiér působil jako promyšlený celek a to i v případě, že vám bydlení nezařizuje interiérový stylista. Právě v tom je ten trik! Doplňte si tapety polštářky, hodinami, či prostíráním. Obzvlášť při zařizování dětského pokoje budete ze sérií nadšeni. 
 

Rukou kreslené motivy série Field, červená černá a barva oliv

 

Teple-šedé tóny v kombinaci s pařížskou modrou pro melancholické typy

 


Kombinace růžové a světle šedé, něžná mlha

 

Žlutá kari s růžovou a odstíny šedé s výraznou geometrií

 

  

Další články
Chcete se o interiéru jen poradit, protože si nejste jisti barevností? Nebo potřebujete navrhnout celý dětský pokojík, či kancelář?

Chcete se o interiéru jen poradit, protože si nejste jisti barevností? Nebo potřebujete navrhnout celý dětský pokojík, či kancelář?

Lavmi nejsou jenom tapety a interiérové doplňky. Lavmi je styl. Někdy minimalisticky severský, jindy francouzsky ležérní, občas folklórně slovenský. ...
Kolekce Kempink

Kolekce Kempink

Kempink vám do interiéru vnese moderní grafický design spolu se svěžestí letního rána někde v přírodě. Je vyjímečný, neopakovatelný, v jednoduchosti ...
Obrazové tapety - kam se hodí, a jak s nimi pracovat?

Obrazové tapety - kam se hodí, a jak s nimi pracovat?

Obraz vytištěný na tapetovém materiálu dokáže prostor zcela změnit. Ostatně – jako každá tapeta. Kam se ale opravdu hodí a podle čeho se rozhodovat ...
Cz Sk En De