Styling

Kombinování, hraní, tvoření

Kombinování, hraní, tvoření

Jsem zastánkyní nenucené kombinatoriky, stylu, kdy věci spolu – jakoby ledabyle a zcela nenápadně – ladí. Harmonie vytvořená chaosem. Vlastně jsem přímo odpůrcem vyladěnosti a dokonalosti, kdy se nesmí hnout s mísou nebo polštářem, protože narušíte údajně dokonalou symbiózu předmětů.   

Byt má sloužit k bydlení, což zahrnuje i přirozený nepořádek. Neměli bychom se stát otroky krásných předmětů, protože to postrádá smysl.Vnímám to  i s oblékáním: Když vidím někoho, kdo věnoval svému outfitu moc času a myšlenek, ztrácí u mě body. Když se vytratí lehkost a zůstává přílišná snaha o dokonalost, není to ono.

Na druhé straně milujeme krásné věci, výhledy, šaty, kabáty, vzory, lampičky, polštáře... takže? Takže: Potřebujeme vytvořit dojem ledabylosti zcela plánovitě! V Lavmi pěstujeme trend kombinatoriky a zákazníkům rádi říkáme, že u nás se všechno hodí ke všemu. Ale něco se k sobě přece jen hodí o trochu víc. Barvy a vzory nabízí velké množství variací, a vy si můžete vytvořit vaši vlastní, originální kombinaci a ještě se u toho bavit. Nebojte se toho – výsledek bude vždycky na jedničku.

 

Pro inspiraci názorné příklady kombinací:

Něžné pastely. Růžová, světle modrá

 

Nebe plné hvězd a barva skořice

  

Zelená, růžová a žlutá, současný retro

 

Další pomůckou vám mohou být i „série“

Série jsou ideálním prostředkem, jak docílit toho, aby interiér působil jako promyšlený celek a to i v případě, že vám bydlení nezařizuje interiérový stylista. Právě v tom je ten trik! Doplňte si tapety polštářky, hodinami, či prostíráním. Obzvlášť při zařizování dětského pokoje budete ze sérií nadšeni. 
 

Rukou kreslené motivy série Field, červená černá a barva oliv

 

Teple-šedé tóny v kombinaci s pařížskou modrou pro melancholické typy

 


Kombinace růžové a světle šedé, něžná mlha

 

Žlutá kari s růžovou a odstíny šedé s výraznou geometrií

 

  

Další články
Kolekce Kempink

Kolekce Kempink

Kempink vám do interiéru vnese moderní grafický design spolu se svěžestí letního rána někde v přírodě. Je vyjímečný, neopakovatelný, v jednoduchosti ...
Obrazové tapety - kam se hodí, a jak s nimi pracovat?

Obrazové tapety - kam se hodí, a jak s nimi pracovat?

Obraz vytištěný na tapetovém materiálu dokáže prostor zcela změnit. Ostatně – jako každá tapeta. Kam se ale opravdu hodí a podle čeho se rozhodovat ...
Cz Sk En De