Balance
Rovnováha je stav systému, kdy je působení
všemi směry vzájemně vyrovnáno. Přesně takový
si přejeme být i my. A přesně takový interiér si
můžete vytvořit pomocí tvarů, barev a vzorů.
Návod máte před sebou.

 

Oat yellow

Pokud chceme dosáhnout rovnováhu, je třeba využívat kontrastů a to jak v barvách, tak ve vzorech.

Základ žlutého interiéru tvoří tapeta Follow yellow. Větší vzor zpravidla volíme tam, kde dobře vynikne. To znamená na zdi, od které máme dostatečný odstup a zároveň by zeď měla být dost velká na to, aby vynikl samotný dekor. Žlutá Oat yellow barva je smíchaná s šedou a působí proto velmi elegantně. Abychom dosáhli rovnováhy, zvolili jsme ve výběru doplňků jako barevný protipól studené - modré a šedé tóny. Jako doplňkovou barvu na zeď si můžeme zvolit kteroukoliv z doporučené palety. U tapety a barvy na zeď avšak není velký kontrast žádoucí, ale jasný barevný rozdíl se musí zachovat.


 

 

 Gap grey

Šedou tapetu Gap grey můžeme použit prakticky kamkoliv. Hodí se jak do obývacího pokoje, tak do chodby, či do ložnice. Něžná strukturka grafiky vypadá pěkně zblízka i z odstupu. Korálově růžová barva Pearl pink a žlutá Oat yellow na polštářích výborně doplní studenou šedou na tapetě a interiér rozehřeje.

 

 

 

 


 

 

 Atoms yellow

Pro tapetu Atoms platí to samé jako pro Gap grey. Hodí se zkrátka všude, dokonce i do dětského pokoje. Něžné puntíky místnost rozveselí. Výhodou drobných vzorů je mimo jiné to, že na ně můžete pověsit i jednoduchý obraz. Šedá se žlutou se výborně doplňují, takže pokud zvolíte tuto tapetu, na zeď použijte šedou barvu, nebo jinou z naši doporučené palety barev. Bude to vypadat vždy lépe a víc dokončeně či uceleně, než když zeď necháte bílou. Doplňky můžeme zvolit jak do studena, tak do tepla, záleží kam směřuje náš záměr.

 

 

 

 Barvy na zeď a dřevo

 


více informací


Vliesové tapety

 


Gap white
2490 Kč


Gap grey
2490 Kč


Follow yellow
2490 Kč


Atoms yellow

1496 Kč


Polštáře a hodiny

 


Dual yellow

525 Kč


Dual pearl

525 Kč


Stars grey

525 Kč


Sea

590 Kč


Folk

990 Kč


Peace rice

1320 Kč

 


Peace blue

1320 Kč

 


Midnight grey


Deky

 


Calm

3630 Kč
 


Cross

2980 Kč

Cz Sk En De