LAVMI znamená láska
 

Vytváříme autorské designové tapety a interiérové doplňky, které splňují vysoké estetické nároky, mají styl a svojí originalitou souzní s jedinečností našich zákazníků. Inspirujeme ke změně! Pomáháme s výběrem a předáváme zkušenosti. Jsme partnerem na cestě k tvorbě harmonického domova, kanceláře nebo veřejného prostoru.

Kreativní duší a autorkou designu LAVMI je Babeta Ondrová. Vystudovala grafický design a typografii na pražské UPRUM, držitelka řady ocenění.

LAVMI příběh

Na počátku to byla Babeta a Jan. Slovenka Babeta Ondrová, která v Praze potkala Slováka Jana, který byl Čech a také herec, copywriter a kreativec. Založili spolu malé grafické a reklamní studio jménem Lavmi, kde pracovali na spoustě zajímavých zakázek, ale touha rozhodovat sami za sebe a realizovat svůj projekt od A do Z způsobila, že otočili kormidlem.

„Museli se hodně naučit o výrobě, o technologii, o marketingu, o tom jak prodávat doma i v zahraničí. K počáteční radosti z tvorby, z budování značky, ze svobody a z objevování se přidala i radost z toho, že tuto energii můžou předávat dál a inspirovat lidi ke změně. Radost, že jejich produkty dokáží lidem ozdobit každý den, zkvalitnit prostředí, to vnímali jako svoje poslání“. Babeta Ondrová a Jan Slovák ukončili svoje působení v Lavmi v květnu roku 2022.

Kde je LAVMI dnes

V roce 2022 prodala Babeta a Jan svoje podíly společnosti Deelive, která převzala značku i kompletní portfolio produktů Lavmi a pokračuje v jejich rozvoji. Produkty Lavmi je možné zakoupit v prodejně deelive designstore na Smetanově nábřeží 4, Praha 1, nedaleko Národního divadla, nebo na některém z eshopů lavmi.cz. lavmi.sk, lavmi.com, nebo lavmi.de

Společnost Deelive

Založena byla v roce 2016 jako rodinná firma za účelem podpory českého designu. Deelive vy svých začátcích financoval několik prestižních výstav českých designérů ve Vídni a Frankfurtu n/M, zajišťoval ateliéry několika designérům a odkupoval autorská práva designových výrobků. U části výrobků financoval jejich prototypy a malosériovou výrobu. Dnes je možné některé z těchto produktů nalézt v prodejním portfoliu společnosti. 
V roce 2017 otevřela novou velkoplošnou prodejnu s českým designem v objektu SmetanaQ na Smetanově nábřeží 4 v Praze. Na ploše téměř 200 m2 nabízí originály a malosériové výrobky od 150 českých designérů. 

Napsali o nás

Cz Sk En De