Lavmi znamená miluj mě 

Náš příběh

Vytváříme autorské designové tapety a interiérové doplňky, které splňují vysoké estetické nároky, mají styl a svojí originalitou souzní s jedinečností našich zákazníků. Inspirujeme ke změně!  Pomáháme s výběrem a předáváme zkušenosti. Jsme partnerem na cestě k tvorbě harmonického domova.


Za českou značkou Lavmi stojí pracovní i životní partneři Babeta Ondrová, autorka všech designů, které značka nabízí, a Jan Slovák.

Náš tapetový příběh začal v roce 2009, kdy jsme měli malé grafické a reklamní studio. Pracovali jsme na spoustě zajímavých zakázek, ale touha rozhodovat sami za sebe a realizovat svůj projekt od A do Z způsobila, že jsme otočili kormidlem. Občas se přihodí, že člověk postrádá určitou službu, nebo produkt a začne tuto díru na trhu sám vyplňovat. A začné velké dobrodružství. V našem případě to byly tapety. Chtěli jsme jednoduché, originální, grafické a zcela jiné, než se dají koupit v běžných řetězcích. Takové nikde nebyly. Protože grafický design byl náš chleba, vrhli jsme se do toho po hlavě. Tak vznikla značka designových tapet LAVMI.

Museli jsme se hodně naučit o výrobě, o technologii, o marketingu, o tom jak prodávat doma i v zahraničí. K počáteční radosti z tvorby, z budování značky, ze svobody a z objevování se přidala i radost z toho, že tuto energii můžeme předávat dál a inspirovat lidi ke změně. Radost, že naše produkty dokáží lidem ozdobit každý den a pomáhat v nacházení harmonie. A to vnímáme jako naše poslání.

Unikátnost LAVMI pramení z jednoduchého, ale silného grafického designu, který se snoubí s rafinovanou barevností. Přinášíme do vašich domovů styl, který si však dobře uvědomuje svou funkci a není samoúčelný. 

Kde je Lavmi dnes? 

V současnosti máme v centru Prahy studio, provozujeme e-shopy lavmi.cz, lavmi.sk a lavmi.com. Naše tapety se prodávají ve více než 20 zemích světa a postupně se přidávají i doplňky.

Naše motto

Ozdobit každý den

Mise

Vytváříme autorské designové tapety a doplňky, které mají styl a přinášejí radost. Jednoduchostí, citem pro barevnost a krásu pomáháme utvářet váš svět. Inspirujeme ke změně.

Vize

Lavmi je živým průsečíkem obchodu a umění. Je značkou, která udává trendy v oblasti interiérového designu. Lavmi je synonymum pro tapety.

Hodnoty

Do všedních dnů přinášíme krásu a harmonii.
 

 

 

Cz Sk En De