LAVMI znamená láska
 

Vytváříme autorské designové tapety a interiérové doplňky, které splňují vysoké estetické nároky, mají styl a svojí originalitou souzní s jedinečností našich zákazníků. Inspirujeme ke změně! Pomáháme s výběrem a předáváme zkušenosti. Jsme partnerem na cestě k tvorbě harmonického domova, kanceláře nebo veřejného prostoru.

Kreativní duší a autorkou designu LAVMI je Babeta Ondrová. Vystudovala grafický design a typografii na pražské UPRUM, držitelka řady ocenění.

LAVMI příběh

Na počátku to byla Babeta a Jan. Slovenka Babeta Ondrová, která v Praze potkala Slováka Jana, který byl Čech a také herec, copywriter a kreativec. Založili spolu malé grafické a reklamní studio jménem Lavmi, kde pracovali na spoustě zajímavých zakázek, ale touha rozhodovat sami za sebe a realizovat svůj projekt od A do Z způsobila, že otočili kormidlem.

„Museli jsme se hodně naučit o výrobě, o technologii, o marketingu, o tom jak prodávat doma i v zahraničí. K počáteční radosti z tvorby, z budování značky, ze svobody a z objevování se přidala i radost z toho, že tuto energii můžeme předávat dál a inspirovat lidi ke změně. Radost, že naše produkty dokáží lidem ozdobit každý den, zkvalitnit prostředí, to vnímáme jako naše poslání“

Kde je LAVMI dnes

V současnosti máme v centru Prahy studio, provozujeme e-shopy lavmi.cz, lavmi.sk a lavmi.com. Naše tapety se prodávají ve více než 20 zemích světa a postupně se přidávají i doplňky.

LAVMI motto

Ozdobit každý den

Napsali o nás

Cz Sk En De