Reference

Šperk mezi butiky

ALOve

Nová značka od Alo diamonds

ALOve je nově vznikající řetězec butiků se šperky pro mladé. Interiéry obchodů jsou zařízeny produkty českých výrobců a designérů a i proto padla volba na tapety od Lavmi. Díky florálním motivům, živé zelené stěně a nábytku se zvířecími nožkami mají obchody jedinečnou pohádkovou atmosféru. Kochejte se v OC Nový Smíchov.

Tapeta Herbs white

Alo
Alo Alo Alo
Zoom

Trocha mého upřímného patosu ...

Martina Zouharová

Vysokoškolská pedagožka

Na počátku bylo Enter-pin-enter. Vtrhla mi do hlavy, její dokonalost zatočila s mým domnělým konzervatismem a přinesla s sebou odvahu tvořit svůj prostor svobodněji. Během chvíle jsem se pak stala tím, kdo kouzlu LAVMI naprosto propadl. Nakukuji skrz online okna a krom tapet a doplňků se tetelím nad malými radostmi v podobě slovní hravosti statusů, nenuceného estetična fotografií či jejich nápadu a vtipu. Občasně kloužu po slovech LAVMI blogu a říkám si, jak moc příjemné je, když se věci dělají dobře. LAVMI svět beru jako protiklad k chvatu, konzumu a všemu tomu podobnému smetí, pročež je navýsost příjemné se do něj, i když jen skrz chapadla internetu, občas schovávat...

Náklady

Tapeta Enter-pin-enter 3 role / 5.610 Kč
Aplikace Tapetáři / 2.625 Kč

Zoom

Pokojík pro 5 letého Maxe

Kateřina Enders

Majitelka PR agentury

Do tapety Lavmi jsem se zamilovala okamžitě! Hledala jsem dlouho a pečlivě vybírala, jelikož jsem chtěla pro svého syna Maxe něco zábavného, veselého, a zároveň stylového a vkusného. Lavmi splnilo všechny moje přání a požadavky… Maxíkovi jsme tapetu nechali nalepit když byl na školce v přirodě, takže měl překvapení když přijel domů. Ty rozzářené oči a nadšené ,,juuuuppppííííí,, mě utvrdili v tom, že volba byla správná !!! Takže všem maminkám a tatínkům vřele Lavmi doporučuji, protože vaše děti budou nadšené!

Náklady

Obrazová tapeta Race Blue 1.86 x 2.7 m / 4.648 Kč
Aplikace Tapetáři / 1.240 Kč

Zoom

3x Lavmi v jednom bytě

Eva Pechová

Překladatelka

Dobrodružství svého podnikání prožívám převážně doma a sama. Když odtrhnu oči od počítače nebo na chvíli přestanu pracovat, chci mít pocit, že jsem součástí okolí. Že se mnou svět komunikuje. S Lavmi to začalo jako nezávazný flirt, ale když jsem začala doopravdy vybírat, bylo jasné, že je z toho pravá láska. A že bílých stěn doma mnoho nezbude. Díky Lavmi je každý pokoj jiný svět, kterému rozumím, a který rozumí mně.

Náklady

Obrazová tapeta Clocks Beige / 2.79 x 2.79 m / 7.095 Kč
Tapeta System 3 role / 5.610 Kč
Tapeta Marketa 2 role / 2.570 Kč
Aplikace Tapetáři / 4.501 Kč

Zoom

Ovečky pro Žofku a Julinku

Míša Lingerová

Zlatnice, podnikatelka

Rozhodli jsme se rekonstruovat byt a tím i dětský pokoj. Naši architekti nám udělali návrh s tapetama od Lavmi. Byli jsme nadšení. Pro holky to bylo překvápko a povedlo se na 100%. Kolem Lavmi jsem chodila delší dobu a ten obchod mě nepřestával ohromovat... Všechny ty doplňky jsou úžasný a tak jsme dokoupili i lustr. Holčičky říkají: "Když nemůžeme usnout, tak počitáme ovečky."

Náklady

Tapeta Marketa violet / 3.855 Kč
Aplikace Vlastními silami / 0 Kč

Zoom

V designové společnosti

Tomáš Šmídek

Majitel

Dynamo je první designová restaurace v Praze. Navrhlo ji studio Olgoj Chorchoj. Jejich řešení je nadčasové a proto jsem ho chtěl zachovat. Zároveň jsem chtěl interiér inovovat, aniž bych restauraci rekonstruoval. A díky Lavmi se to skvěle povedlo.

Obrazová tapeta Clocks / na míru
Zoom

Sídlo společnosti v Brně

Home Credit

Poskytovatel spotřebitelského financování

Pro naše nové kancelářské prostory v centru Brna jsme hledali dekorace, které oživí celý prostor open-space. Hledali jsme tapety, které navodí pocit domova, útulnosti. Zároveň měly být dostatečným způsobem výrazné, aby celý prostor oživily a nepůsobily nudně. Ve všech těchto ohledech tapety Lavmi splnily naše očekávání. Kladné ohlasy chodí nejen od naši zaměstnanců, kteří s nimi „žijí“, ale také od návštěv.

Tapety Enter-pin-enter black, System yellow, Salon, Park red, Glory white, Glory grey
Zoom

Místo s příjemnou atmosférou

Kateřina Měšťánková

Fotografka a zakladatelka studia Probuď labuť

Mám ráda krásné věci a cítím se dobře ve vizuálně přitažlivém vkusném prostředí. Ačkoli bydlím ve starém panelákovém bytě, přála jsem si z něj vytvořit místo s příjemnou atmosférou. Zvolila jsem styl 60. let (tzv. Brusel), který je pro svou subtilnost velmi vhodný do bytu malých rozměrů. Tapety LAVMI naprosto dokonale zapadají do designu celého pokoje a podtrhují jeho atmosféru. Opravdu každý kdo k nám zavítá, je tapetami okouzlen. Děkuji takto LAVMI za krásu, kterou tapety vnesly do mého bytu a za radost, kterou z nich mám při každém návratu domů!

Náklady

Tapeta Sky blue 3 role / 5.610 Kč
Aplikace Vlastními silami / 0 Kč

Zoom

Rekordmanka

Jana Pícková

Majitelka účetní firmy

Na tapetách Lavmi jsem úplně závislá. Začala jsem s jednou a už jich mám 7. :-) Každý pokoj má svoji tapetu, chodba dokonce dvě, protože jsem se nemohla rozhodnout pro jednu variantu. Všechno báječně ladí a návštevy jen vykřikují úžasem. Za rozumné peníze jsem realizovala velkou změnu. Díky šikovným tapetářům, které mi doporučili v Lavmi, je výsledek více než 100%.

Náklady

Tapeta Hills Black 4 role / 7.480 Kč
Aplikace Tapetáři / 4.770 Kč

Tapeta Clocks Blue 4 role / 7.480 Kč
Aplikace Tapetáři / 4.500 Kč

Obrazová tapeta Grapes / na míru 2.2 x 2.5 m / 3.227 Kč + 1.500 Kč za úpravu / 5.227 Kč
Aplikace Tapetáři / 1.375 Kč

Tapeta Salon 2 role / 1.426 Kč
Aplikace Tapetáři / 2.580 Kč

Tapeta Salon 2 role / 1.426 Kč
Aplikace Tapetáři / 2.580 Kč

Tapeta Ficus green 3 role / 5.610 Kč
Aplikace Tapetáři / 2.625 Kč

Obrazová tapeta Wald / na míru 4.25 x 2.7 m / 9.874 Kč + 1.500 Kč za úpravu / 11.374 Kč
Aplikace Tapetáři / 2.870 Kč

Budeme moc rádi, když nám zašlete
vaše reference

poslat referenci

Cz Sk En De