On-off-on-off-on-off-on…

Sundat tapety zvládne i dítě. Podívejte se, jak lehce se sundavají naše Lavmi tapety. Jsou totiž na rozdíl od papírových, z kvalitního vliesu. Tz. z lisované buničiny, ve které jsou textilní vlákna a ty zajišťují pevnost a následně snadné sundání. Takže pokud vás láká změna, sundávaní a nalepování se nemusíte bát! off-on-off-on-off-on-off-on …
Celý článek

Síla znaku

Abyste mohli číst tyto řádky, bylo nezbytné za sebe řadit a seskupovat litery, písmena, fonty, nebo-li glyfy tak, aby vznikala slova a věty. Zapomeňte pro jednou na obsah, a zaměřte se na to, jak vlastně toto písmo vypadá. Ale počkejte s tím, prosím, až po přečtení rozhovoru s Tomášem Brousilem, Radkem Sidunem a Petrou Dočekalovou, kteří tvoří Suitcase/Briefcase Type Foundry – typografické studio, které vzniklo před čtrnácti lety. Budou u rozhovoru všichni – takhle totiž pracují.
Celý článek

Poslechnout sebe samu

Za těch několik let, co prodáváme tapety a pozorujeme zákazníky, jsme zjistili, že za nejúspěšnějšími a nejspokojenějšími nákupy stojí láska. Nedávno se nám takhle zamilovala Martina z Říčan. Tím vyvoleným byl vzor Enter-pin-enter. Martina se nám sama s ódou na tento vzor ozvala a připsala, jak nečekaně jí změnil život. Neodolali jsme a Martinu požádali o krátký rozhovor.
Celý článek

1 2 3 5