Nástěnné hodiny

Nástěnné hodiny s potiskem. Obrázek děti motivuje k učení čísel a času.

Kolekce Ahoy

Kolekce na námořnické téma pro děti a tudiž hravé. V nabídce jsou tři vzory tapet, které můžete ladit i v jednom pokoji dohromady. Díky své jednoduchosti se hezky doplňují. Nemusíte se bát, že by toho snad bylo moc. Zde je prostor to i trošku přehnat. Je hezké, když se motiv objeví ještě někde jinde, proto jsme vytvořili lustříky a hodiny. Ahoy je jak pro holky tak pro kluky.

Divis hodiny

960 Kč
Průměr 29 cm
Materiál PVC
Kód 91007

Poslední 1 ks

Mohlo by se vám líbit

  • Divis tapeta
  • Mates stropní stínidlo
  • Mates tapeta

Nepotřebují zvláštní péči. Otírejte prachovkou. Chod zajišťuje 1,5V baterie velikosti AA. Vyrobeno v ČR.

 

 

Zboží, označené Skladem expedujeme druhý pracovní den po obdržení objednávky / platby. Pokud je u zboží uveden dodací termín, bude vám e-mailem upřesněn po obdržení vaší objednávky. Zboží zasíláme prostřednictvím zasilatelské společnosti. Zásilky jsou doručovány následující pracovní den po expedici. Zásilky jsou doručovány v časech od 8:00 do 17:00 hodin. V den doručení zásilky obdržíte od dopravce informační SMS. Pokud vás dopravce nezastihne, budete kontaktováni ohledně času opakovaného doručení. 

Cena dopravy tapet a doplňků po celé ČR je 150 Kč
Vzorky tapet a dárkové šeky zasíláme poštou, poštovné je 60 Kč

 

 

 

Do 30 dní od nákupu můžete zboží vrátit a my vám vrátíme peníze. Podmínkou je doklad o nákupu a nerozbalené a neponičené zboží.

Výjimku tvoří zboží na objednávku, které se vyrábí až po zaplacení. Například Obrazové tapety. Toto zboží nelze vrátit ani vyměnit za jiné. Vyměnit či vrátit ho můžete pouze v případě vady či jeho doručení po termínu. Pokud se chcete ujistit v barevnosti a kvalitě doporučujeme zakoupit vzorek tapety. Vzorky tapet

 

Cz Sk En De