Melancholic
Melancholie jako krása pomalosti. Moře v nás.
Snění, které se vším pozitivním i negativním
potřebujeme jako sůl. Melancholický interiér je
klidné místo - oáza pro rozjímání i odpočinek.
Vytvořte si jej.

 

Tapeta Follow pearl beige

Základ interiéru tvoří tapeta Follow pearl beige. Větší vzor zpravidla volíme tam, kde vynikne. To znamená na zdi, od které máme dostatečný odstup a zároveň by zeď měla být dost velká na to, aby vynikl samotný dekor. Tmavší barva se postará o celkové zútulnění prostoru. Takže se skvěle hodí do prostor, kde je dostatek světla, nebo naopak do ložnice, kde světlo tolik nechceme. Jako doplňkovou barvu na zeď si můžeme zvolit kteroukoliv z doporučené palety. Dokonalý celek vytvoří promyšlený výběr doplňků. Zde hraje důležitou roli tmavě modrá barva a jemná pudrově šedorůžová. Podpoří nám eleganci a noblesu.
 

 


Světlejší Follow pearl grey

Tady vidíme, co udělá barva v interiéru. Oproti první tmavší verzi, je tato lehčí a hravější. Zmizela nám vážnost, avšak nikoliv rafinovanost. Polštáře jsou vybrané tak, aby byly s tapetou ve větším kontrastu. Interiér obzvlášť oživuje žlutá barva na polštáři. Kromě textilu si můžeme vyšperkovat protější zeď grafikou, nebo obrazem. Pozor však na barevnost. Volíme raději monobarevné obrazy a zpravidla neumisťujeme přes tapetu s velkým vzorem, tlouklo by se nám to.
 

 

 

 

 


Denní snění

Naše melancholická nálada se nevyhýbá ani dnům. Jemnost žluté v místnosti přináší lehounký optimismus, ale v žádném případě nenarušuje eleganci, kterou chceme dosáhnout. Ať už zvolíte tapetu Anyway, nebo Atoms neuděláte chybu. Tyto drobné vzory nekřičí, jejich skrytý půvab už po chvíli 
objeví každý host. Je to rafinované. Výhodou malých vzorů také je, že se hodí jak do velkých místností, tak do malých pokojů. Na tapety s drobným vzorem můžete pověsit 
i jednoduchý obraz. Šedá se žlutou se výborně doplňují, takže pokud zvolíte tapetu žlutou, na zeď použijte šedou barvu. Bude to vypadat vždy lépe a víc dokončeně či uceleně, než když zeď necháte bílou.
 

 Barvy na zeď a dřevo

 


více informací


Vliesové tapety

 


Anyway grey

1285 Kč


Anyway yellow

1285 Kč


Atoms yellow

1496 Kč


Polštáře a deky

 


Dual yellow

525 Kč


Dual blue

525 Kč


Whole

525 Kč


Vibes grey

525 Kč


Half blue

525 Kč


Peace blue

1320 Kč

 


Peace rice

1320 Kč

 


Anyway platinum

525 Kč

 

 


Deka Calm
3630 Kč


Hodiny

 


Midnight grey


Midnight gold

Cz Sk En De