Styling

Chcete se o interiéru jen poradit, protože si nejste jisti barevností? Nebo potřebujete navrhnout celý dětský pokojík, či kancelář?

Chcete se o interiéru jen poradit, protože si nejste jisti barevností? Nebo potřebujete navrhnout celý dětský pokojík, či kancelář?

Lavmi nejsou jenom tapety a interiérové doplňky. Lavmi je styl. Někdy minimalisticky severský, jindy francouzsky ležérní, občas folklórně slovenský. Ale vždy útulný. Styl pro každou činnost i nečinnost, styl s pořádkem i nepořádkem. Podívejte se na fotografie – je to na nich zachyceno.

 

Pokud byste rádi přenesli Lavmi styl do svého interiéru, rádi vám s tím pomůžeme. Víme, jak vytvořit interiér, který bude podřízený vašim potřebám a bude jenom váš, nový, originální, s duší Lavmi.

Co vlastně chci?

Na začátku je dobré vědět, čeho chcete dosáhnout. Třeba to chce jenom vytapetovat, nebo vyměnit židle. Třeba je celková dispozice pokoje špatně a my společně najdeme novou a lepší, takovou, v níž se budete cítit dobře a zároveň bude splňovat všechny vaše požadavky. To je přece náš společný cíl – vytvořit pro vás unikátní teplé místo na zemi. Místo, kde relaxujete, místo, které vás po celém dni obejme a dobije. Nebo vytvoříme aktivní, přesto útulnou kancelář, kde práce půjde sama od ruky.

Je taky možné, že jste v situaci, kdy se snažíte styl okoukat z časopisů, a pořád to není ono, pořád tomu něco chybí... Nebo vám dispozici navrhl architekt, ale působí to chladně a neútulně. Chce to něco, ale co? Možná máte strach ze změny? Obavy nejsou na místě, uvidíte.

 

Nechceme vytvářet scénu pro váš život, ale místo, kde se vám bude hezky žít.


Jak samotná konzultace probíhá a co od nás dostanete?

Nabízíme vám tyto možnosti:

Konzultace v obchodě / placená služba

Na tuto konzultaci je třeba se objednat. Pak vás nikdo nebude rušit a stylistka bude jenom vaše. Je dobré přinést fotky, nebo nákres místnosti, kterou chcete řešit. Stylistka vám nabídne varianty, doporučí vhodné kombinace a produkty, a to i z jiných obchodů tak, aby všechno zapadlo do celkového konceptu. Na rozdíl od neplacené konzultace, stylistka zná váš interiér, a může řešit vaši situaci zcela konkrétně.

Výstup pro zákazníka:
Seznam zboží a doporučení (zašleme do týdne mailem), při tapetování vzorky tapet.
Cena: 1 600 Kč / 60 minut

Konzultace v interiéru / placená služba

Tato konzultace probíhá u vás doma, či v kanceláři. Osobně v obchodě, telefonicky nebo e-mailem, si domluvte schůzku, před kterou nám sdělíte základní informace a požadavky. Stylistka pro vás připraví potřebné vzorky a vzorníky tapet a doplňků, doporučí a předvede výběr vhodných tapet a doplňků. Navrhne vhodné barvy pro malbu, pomůže s výběrem mobiliáře a textilu, poradí s drobnými dispozičními úpravami.

Výstup pro zákazníka:
Seznam zboží a doporučení (zašleme do týdne mailem), při tapetování vzorky tapet.
Cena: 4200 Kč / 120 minut
Doprava po Praze 300 Kč, mimo Prahu 12 Kč / km

Asistence při nákupu / placená služba

Tato služba může, ale nemusí, navazovat na konzultace se zákazníkem. Stylistka doprovodí zákazníka do vytipovaných obchodů, doporučí vhodné zboží, poradí do čeho investovat, i za co ušetřit. Dobrá orientace na trhu je skvělou pomocí časově zaneprázdněným a nerozhodným.

Cena: 1 800 Kč / 60 minut
Doprava po Praze 300 Kč, mimo Prahu 12 Kč / km


Ráda vám pomůžu vytvořit váš
jedinečný prostor
 

Další články
Akce Změna

Akce Změna

A je to tady zas – touha po změně! Ten pocit dobře znáte, protože to on vás sem přivedl. Touha po změně je vlastní lidem, kteří jsou neustále v pohybu ...
Kombinování, hraní, tvoření

Kombinování, hraní, tvoření

Jsem zastánkyní nenucené kombinatoriky, stylu, kdy věci spolu – jakoby ledabyle a zcela nenápadně – ladí. Harmonie vytvořená chaosem. Vlastně jsem ...
Kolekce Kempink

Kolekce Kempink

Kempink vám do interiéru vnese moderní grafický design spolu se svěžestí letního rána někde v přírodě. Je vyjímečný, neopakovatelný, v jednoduchosti ...
Obrazové tapety - kam se hodí, a jak s nimi pracovat?

Obrazové tapety - kam se hodí, a jak s nimi pracovat?

Obraz vytištěný na tapetovém materiálu dokáže prostor zcela změnit. Ostatně – jako každá tapeta. Kam se ale opravdu hodí a podle čeho se rozhodovat ...
Cz Sk En De