Dobrý den s Heroes

„První koho jsem potkal, byl zajíc Sam. Padl jsem na něj uprostřed noci před dveřmi do Babetiny pracovny. Nejdřív jsem myslel, že jde od Emmy, nebo od Bruna z pokoje. Jenže měl na nose Babetiny sluneční brýle a broukal si hlášku z Rádia 1 – a tohle rádio Babeta poslouchá. Zkrátka bylo jasné, že patří k ní. Ty jeho zubále se leskly v měsíčním svitu, brýle, modrá srst… a ta hláška o koze, co už mě neposlouchá… No, nebyla to obyčejná chvíle, povím vám,“ popisuje Jan, jak to bylo s Heroes na počátku.

 

Lavmi_on_the_wall-mural-Heroes-At-home-12480201
Mína a Bruno se důkladně seznamují s novinkovým povlečením Heroes.
Fotil Roman Dietrich a byly chvíle, kdy se třásl celý dům.

 

Lavmi:Heroes:Mina+cushions
O prázdninách, kdy měli naši hrdinové – opice Koko, žába Debi, zajíc Sam a malý medvěd Hugo – na blbnutí nejvíc času, jsme s nimi připravili nové tapety, polštáře a poprvé i dětské povlečení.

 

Noví Heroes navázali na předchozí úspěšnou řadu, která se dětem moc líbila. Ocenili výlet autobusem, nebo koupel v rybníku. Na ilustrace Babeta totiž použila tolik barev, že už v okolí Petrského náměstí žádné nezbyly. A teď to udělala znova. Jenže, když chceme vytvářet věci, které prosvětlí každý den, tak se nedá nic dělat.

 

blog 1
Kolo, koloběžky, letadlo a skate. Nakonec ale vždycky všechno skončí na polštářku.

 

Děti jsou mimořádně vnímavé. Baví je pozorovat, objevovat. Mají postřehy, které dospělým unikají. Jsou bystré, nezaujaté a pozorné. Žádný detail nenechají bez povšimnutí. Jestli jim Heroes svými příběhy fantazii ještě trochu rozvinou, máme splněno.

 

Lavmi_on_the_wall-mural-Heroes-At-home-12480101-B
Žofka dostala medaili za výcvik. A Haiti je zarostlá až hrůza.

 

Dnes už jsme s našimi nezvedenci srostlí. Když nejsou doma, tráví čas v Lavmi. Zbožňují takové ty kancelářské práce: sešívat papíry, bouchat razítky, činit se s děrovačkou. Teď to zní, jakože spíš dělají neplechu a všude se pletou. Ale vůbec ne! Žába Debi čistí monitory – úplně se do toho zamilovala. Opičku Koko najdete často v ledničce. Má dobrý oči a nekonečně dlouho studuje infa o trvanlivosti. Pak jí z té zimy drkotají zuby. Sam má na starosti kopírku. Všechno velké zmenší a všechno malé zvětší. A medvídek Hugo? Ten sedí pořád u Babety. Vždy připraven pomoct. Sundává jí třeba z fixů čepičky, podává kancelářské sponky a prozvání mobil, aby ho našla. Je to takový její chundelatý anděl strážný.

 

Lavmi:Heroes:Bruno+cushions
Každý někdy potřebuje chvilku sám pro sebe. Zvlášť, když má za sebou perný den před objektivem. Děkujeme Julce, Žofce, Maxovi, Míně a Brunovi. Snad se na nás nebudete zlobit, až vyrostete!

 

Diskuse

  1. Milí Lavmi, tady u vás se mi bude líbit:-) Hezky nafoceno, hezky vymyšleno, krásné tapety, krásné povlečení a děti, ty jsou přímo k zulíbání!

    1. Pavlíno, děkujeme. Laťka je vysoko. Snad vás nezklameme. Přijďte se na nás podívat na Designblok, od úterý jsme v Superstudiu Hra v Mikulandské.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *